Radiator AL, 100x190x50mm, RAD-A6023/100
Radiator AL RAD-A6023/100
RAD-A6023/100 Radiator A6023 100mm
Radiator:turnat; cu aripioare; L:100mm; W:190,5mm; H:50mm
Numar aripioare 16
Lungime 100mm
latime 190.5mm