Radiator AL, 60x124x35mm, RAD-A5724/60
RAD-A5724/60 Radiator A5724 60mm x 124mm x 35mm
Suprafata activa cm2 690
Numar aripioare 11
Radiator:turnat; cu aripioare; L:60mm; W:124mm; H:35mm