Radiator AL, 40x165x35mm, RAD-A4291/40
Radiator AL RAD-A4291/40
Heatsink A4291 40mm
Radiator:turnat; cu aripioare; L:40mm; W:165mm; H:35mm
Tip radiator extrudat
Formă radiator cu aripioare
Lungime 40mm
Lăţime 165mm
Înălţime 35mm