Buzzer piezoelectric, 12VDC, 3-15V, led rosu, 3.5kHz, 95dB, PF-27A35EPDRQ, HITPOINT
Producător : HITPOINT
Frecvență : 3.5kHz
Tensiune : 12VDC
Tensiune de operare : 3...15VDC
Culoare LED : roșie
Rata de ton/puls : FastPulse 3.0
Nivel de presiune al sunetului : 95dB
Temperatura de operare : -20...+70°C