Buzzer piezoelectric, 12VDC, 3-15V, led verde, 3.5kHz, 95dB, PK-27A35EPDGQ, HITPOINT
Producător : HITPOINT
Frecvență : 3.5kHz
Tensiune : 12VDC
Tensiune de operare : 3...15VDC
Culoare LED : verde
Rata de ton/puls : Constant
Nivel de presiune al sunetului : 95dB
Temperatura de operare : -20...+70°C