Radiator AL, 80x190x50mm, RAD-A6023/80
Radiator AL RAD-A6023/80
RAD-A6023/80 Radiator KETY A6023 80mm 1400cm2
Radiator:turnat; cu aripioare; L:80mm; W:190,5mm; H:50mm