Radiator AL, 60x190x50mm, RAD-A6023/60
RAD-A6023/60 Radiator A6023 60mm
Tip radiator extrudat
Formă radiator cu aripioare
Lungime 60mm
Lăţime 190.5mm
Înălţime 50mm