Radiator AL, 40x190x50mm, RAD-A6023/40
RAD-A6023/40 Radiator KETY A6023 40mm 704cm2
Suprafata activ 704
Numa aripioare 16
Radiator:turnat; cu aripioare; L:40mm; W:190,5mm; H:50mm