Conector mama, circular, 4pini, 3+PE, 16A, IP67, WA22K4ZE2-10.5
WA22K4ZE2-10.5 Conector: circular; mufă; WA22; mamă; PIN:4; Dispunere pini:3+PE
Producator: WEIPU
Simbol original: WA22K4ZE2III
Tip conector circular
Conector mufă
Serie conector WA22
Tip conector mamă
Numărul de pini 4
Sistem fixare prin rotire, filet interior
Tip dispunere pini 3+PE
Clasă etanşeitate IP67
Tensiune nominală 400V
Montare mecanică pe cablu
Montare electrică bornă cu şurub
Curent nominal 16A
Diametru max. cablu 10mm